Obsah

:-) ??


Zhodnocení sezóny 09/10 "B" týmvitezove nekterych osobnich soutezi (hadr category)

* Kanada: Jirik (14b.)
* Strelec: Boris (10 fiku)
* Nahravac: Jirik (8 acek)
* Nejzlejsi muz: Maluch (9tm)
* Zelezny muz v sestave: David a Martas (odehrano vsech 20 zapasu, tj bez absence)
* Nejlepsi golman: Vrata (brano na SO, prumer i na vitezstvi)
* +/-: vi Davson, jak to v B dopadlo:

* *+/-B za sezonu 2009/2010
13 – Boris Šálek
11 – Filip Červený
10 – David Kohout
09 – Martin Hák
08 – Luboš Malý
06 – Oskar Bábek
04 – David Böhm
03 – Ondřej Kotal
03 – Jiří Bábek
03 – Pavel Švarc
03 – Lukáš Malý
02 – Jan Čejchan
01 – Jan Klozar
01 – Štěpán Černý
01 – Aleš Chludil
01 – Martin Luhan
00 – Martin Rejmiš
00 – Daniel Švarc
-1 – Luboš Čuta
-1 – Ondřej Nedvěd
-1 – Jiří Zajdl
-5 – Martin Červený
-7 – Tomáš Vrabec

Vitezove soft categorii:
* Nejvetsi palic - ten, komu neni dobry nahravat, pze trefi maximalne branu na hazenou, co je za mantakem - Ales a hned za nim Oskar
* Nejvetsi prase - pocitano ne jen trestnymi minutami, ale i spinavosti zakroku, ktere rozhodci treba prehledli - Fox, ktereho uspesne dotahuje Maluch
* Nejvetsi cednik - golman, ktery mame radost, kdyz zustane doma ;) - Ferda
* Nejvetsi kamarad na hristi - ten, s kym se citite dobre, s kym si herne rozumite, kdo vas neprekvapi (nebo jen prijemne) - Jirik
* Nejvetsi hecir - Jiri Preza
* Skonan sezony - hrac, ktery se nejvice zlepsil - Martas
* MVP - Jirik a Boris


Jadberg Cup 2010

Pro nazúčastněné se pokusím trochu přiblížit naše víkendové zápolení na florbalovém i neflorbalovém poli v Brně na Jadberg cupu. :-)

Především to bylo snad poprvé, co jsme všichni a včas dorazili do haly ještě před zápasem a stihli se převlíct. Jak probíhala cesta těch co si vezli prdele kárama nevím, ale my co jsme se nebáli svézt se vlakem, jsme zažili príma cestu. Vlak byl narvanej , tak jsme si udělali kemp v předsíňce u dveří, rozšířenej o otevřený dveře na hajzl, kam sme vylejvali a skladovali pivka co nakoupilil Vrabec se Zokym. Tlusťoch se asi sedmnáctkrát vychloubal svačinkou v podobě tří housek, který mu udělala jeho milá..a pak pytlem jablíček, kterej mu nachystala jeho druhá milá :D Za vesnicí jménem Kolín, jsme si dokonce sedli a mohli tak hrát činčongy o to, kdo se půjde zeptat německy hovořících turistů, zda by nám nepůjčili balíček karet..prohrál Tlusťoch, kerej neumí šprechtit, tak sme to museli vydržet bez nich.

Na první zápas jsme tak byli všichni kromě JIrky Bábka, kterej teprv ladil formu na sobotní duely. Hned na začátku sme ale zjistili, že jeden soupeř z naší skupiny nepřijel a že tedy bue o zápas míň...Dan chtěl vrátit prachy, ale bezúspěšně. Prvním soupeřem byli Pivrnci od Bárta, který nám dali asi ve dvacátý vteřině gól a na vyrovnání jsme se do konce zápasu už nezmohli. Po zápase ještě v šatně zkoušel Fox přemluvit nějakou slečnu, která nám omylem vlezla do šatny, aby mu šla lízat pr.. ale ta kupodivu nesouhlasila... :D Jali jsme se tedy vydat vstřít rušnému životu města pod Špilasem. Část z nás šla rovnou do steakhousu(napřed teda do toho špatnýho,kde o nás vůbec nevěděli) zato ale Fox stihnul vyfotit nahou prdel nějakýho vožraly , kterou si dá jistě na první stránku své sbírky... Ve steakhousu jsme se teda nadlábli a pokračovali vstříc další zábavě. Nakonec jsme skončili v nějakým klubu, do kterýho ukecal Vrabčák vstupný za dvacku, kde ovšem bylo tak nechutný a smradlavý pivo, že ani mě to nechutnalo už vod začátku!! :D Náladu jsme si tak spravili alespoň na multifotbálku a jeli tágem domů. Náš taxikář byl pěknej kretén, kterej se všude vyznal a tak sme jeli na "ubykaci" asi hodinu za 350, ještě víc mě to nasralo, když jsme jeli druhej den tu samou trasu deset minut a za dvě kila :-/! Ráno na zápas sme zase nestíhali a opět přišel na řadu taxik. S pořadatelským týmem Jadbergu jsme remizovali bídně 0:0 a čekali na poslední výsledek skupiny, který měl rozhodnout o tom, zda postoupíme dál nebo dál ale do looser pavouka:)

Mohli jsme volný čas po procházce na trhu ve městě, pálení růže čssd a očumování pěkný servírky na snídani, trávit přátelským zápasem mezi sebou ...ale když jeden kupuje kolo, neni najednou k dispozici asi 6 lidí...záhada!

Odpoledne nás tak lákalo alespoň zpestření ve formě semifinále se Švédem, který nás neuvěřitelně nabudilo na první zápas vyřazovací části, kterej sme tak prohráli 5:2. Část z nás, Rejsek, Zoky, Vrabec, Hák a Marťas, dokonce dostala gratis tři rundy kořalek za postup od majitele jedné z místních knajp a na jejich výkonu se to náležitě projevlio :)Odvedli jsme ale maximum a šance rozhodně byly.

zbytek později..;)
Disko


Zhodnocení sezóny 07/08 "A" i "B" tým

Sezóna byla celkem fajn, akorát že jsme zase sestoupili.
FKMP Praha při ukončení sezony týmová barva je zelená, ačkoliv jsme nikdy zelený dresy neměli

Jadberg Cup Brno 2008

pár foteček z výletečku do Brníčka dalo to práci, ale přechlastali jsme celou republiku Druhej večer jsme pokřtili novou provozovnu plzeňských samovýčepů "The Pub". Dalo to sice práci, ale nakonec se tým FKMP pod pseudonymem Brno 7 na špici prece jen dostal :) jen na tý fotce není vidět "50", která blikala na začátku řádku, takže těch pivek jsme fakt dali 60. torzo týmu před odjezdem z JadbergCupu

Zhodnocení sezóny 06/07 "A" tým

Pro některé pamětníky, jestli se nepletu je jich asi tak přesně 5, byl tohle již 9. rok který kroutili pod hlavičkou FKMP (potažmo FKMP Rychlé hokejky a FBT Praha) a svým způsobem byla dosti zlomová, ono co si budeme povídat, na konci roku jsme zlomovými označovali snad všechny. Nikoliv ani tak výsledkově, spíše pak reorganizací a změnou postoje ke hře kterou trochu drze nazýváme florbalem.

Ještě před sezónou se odsouhlasil zánik našeho kdysi nejúspěšnějšího juniorského družstva, což bylo zapříčiněno neustálým stárnutím hráčů a neschopnosti nabírání jiných, přesněji jiných kteří alespoň tuší jak se ten klacek sakra má držet. I přes spoustu dohadů bylo nakonec zachováno naše "B" družstvo s nadějí, že pár hráčů se vždycky sejde a hlavně nebude nutné nějak zužovat kádr a každý si bude mít kde zahrát. I přes povedené soustředění jsme letos nevyhlašovali velkohubé postupové ambice a to bylo myslím víc než dobře.

Velký dík bych chtěl vyjádřit jako již každoročně Vrátkovi za trpělivost při vedení účetnictví, Bémovi za to že ač se již vypracoval mezi základní kameny áčka stále vedl chod béčka což bylo někdy nesnadné, Pavlikovi za zařizování turnajů, Kokotalovi za ochotné výpomoci občas (i když mě tak napadá, že mě dost často vošmelil:- ) a v neposlední řadě Foxovi, který zázračně sehnal v září halu v naprosto skvělém čase, všem ještě jednou dík.

Co se týče samotných soutěží, budu hodnotit spíš áčko kde jsem toho přeci jen odehrál krapet víc. V minulých sezónách jsme většinou měli skvělé vstupy do soutěže, klidný střed a příšerný konec který ale většinou k záchraně nějak stačil. Letos florbalová radost po soustředění vyprchala až nečekaně rychle a po prvních dvou turnajích přišla hluboká výsledková a co hůře i herní krize. Sám jsem v té době nebyl účastníkem tréninků, takže nemůžu hodnotit zda to pramenilo z toho, ale třeba vykutálený výjezd do Stochova bych nechtěl zažít už nikdy.

Naštěstí to letos bylo úplné dno a podařilo se nám od něj odrazit. Zlomilo se to tuším na Spartě, kde se nás sešlo zcela neobvyklých 11, možná i 12, do pole a nám to začalo jít. Myslím ,a asi se najde pár jedinců kteří mi dají za pravdu, že tam spousta lidí pochopila že když se hraje v tomhle počtu s nasazením a chodí se na tréninky, je to trochu o něčem jiným.

Výsledkově jsme sice ještě pořád nedokonalí, ale myslím že herní projev a účast na trénincích byla ke konci sezóny slušná a pro mě osobně byla příjemným překvapením a novou motivací do příští, jubilejního 10. roku fungování FKMP. Do jeho začátku nás ještě čeká spousta dřiny a potu především na soustředění, které se, již skoro tradičně, bude konat 26.8.-2.9. v Týně nad Vltavou. Doufám, že se tam podaří doladit herní projev a hlavně zlepšit fyzičku a zároveň snad alespoň orientačně poskládat pětky tak aby k sobě typově sedly a co nejvíc se sehrály pro příští sezónu. I proto doufám, že až na drobné výjimky bude účast hojná.

Příští sezóna bude specifická, protože , jak někteří z Vás vědí, došlo ke spojení Středních Čech a Prahy, takže nikdo moc netuší co nás letos potká. I vzhledem k systému postupu a sestupu (ze sedmi týmů jeden nahoru a přibližně tři dolů) bych byl moc rád kdyby se podařilo soutěž alespoň udržet a navázat na závěr letošní sezóny co se týče účasti na trénincích a zápasech.

Sportu zdarNahoru