Sezóna 2009/2010 - jarní část (zobrazit pozdimní část)

Obsah

(2:1, 1:0, 1:0)4:1

FBC Kralupy n/ V - FKMP Praha B

15:00 | SH DěkankaObsah

(:, :, :)5:2

FbC Barracudas Slaný - FKMP Praha A

11:30 | SH StochovObsah

(:, :, :)2:4

FKMP Praha A - Las Plantas

13:50 | SH StochovObsah

(0:2, 2:2, 2:1)4:5

Mosquitos - FKMP Praha B

13:50 | SH StochovObsah

(1:0, 1:0, 1:0)3:0

FKMP Praha B - Fbk Buldoci Radotín B

16:10 | SH StochovObsah

(:, :, :)1:3

J.B.M. Praha - FKMP Praha A

8:00 | SH ČakoviceObsah

(:, :, :)6:2

FKMP Praha B - SK Aktis Praha

9:10 | SH Stochov

Zápasy ve Stochově patří k mým vůbec nejoblíbenějším, těšil jsem se na ně tudíž i tentokrát. Soupeři byli na papíře hratelní, sestava nadupaná, nebyl důvod ke strachu.

První zápas jsme nastoupili proti předposlednímu Aktisu. Za B poprvé v sezóně nastoupil Préza, posilami z a byli Luhy a Boris (to jméno si zapamatujte, bude o něm ještě řeč). Navíc jsme měli převahu i v hledišti, kde Zuzka s Eli rozpoutaly hotové bílé peklo, které by nám mohl závidět nejeden bílý tygr z Liberce. Roli jsme měli usnadněnou i faktem, že se soupeř sešel pouze v 5ti do pole, teda aspoň jsme si mysleli, že to tak bude.

Ovšem hned po úvodním buly Aktis zalez na půlku a celý zápas předváděl to, čemu říkají v Itálii katanáčo, případně co Jura Liška nazývá prešovským múrem. Proti soupeřovu betonu jsme se prosazovali těžko. Povedlo se to až Borisovi po přihrávce Foxe a když jsem spálil tutovku, šli jsme do kabin s vedením 1:0. Hned po přestávce se trefil Klóze a naše dvě fanynky začaly skandovat „deset, deset“. Jejich touhy jsem se snažil vyslyšet já, a když mi to dal Klóze lahůdkově před bránu, nemusel jsem ani trefit čistě a bylo to 3:0. Soupeř se začal osmělovat k nebezpečným výpadům a Vráťa v kisně nebyl jenom do počtu. Pochytal pár jedovek, ale na to, že mu míček kopne do brány spoluhráč Préza, připravený nebyl – 3:1. Povzbuzený soupeř přidal po rychlém brejku gól na 3:2 a my věděli, že musíme zabrat. A zabrali jsme! Pomohla nám přestávka a ve třetí třetině se postupně prosadili po mém vybídnutí opět Boris, Fox (asistence Čuťák) a znovu Boris (po asistenci Foxe), který tak zkompletoval svůj hetrik. Měl jen smůlu, že ani Eli ani Zuzka neměly kšiltovku, jinak by jich byla určitě plná palubovka. SK Aktis jsme sfoukli 6:2 (jako svíčku).

Teď si vzpomínám, že jsme si v šatně asi zapomněli zakřičet Béma :(

Maluch

Obsah

(:, :, :)3:1

Sokol Žižkov I. - FKMP Praha B

12:40 | SH Stochov

Povzbuzeni vítězstvím jsme šli ve druhém zápase na Sokolíky ze Žižkova a byl to přímý boj o třetí místo v tabulce. Bohužel jsme začali hrát až ve druhé půlce zápasu a to už jsme tekli 0:3. Už ani nevím, jestli to byl výsledek individuálních chyb, dílo náhody, um soupeře, hra v oslabení, nebo kombinace toho všeho, ale prostě jsme předvedli klasické usnutí na vavřínech a soupeř ze Žižkova toho dokonale využil. Před třetí třetinou si jako správný kapitán vzal slovo Préza, dost nás zpražil a přesvědčil nás, že 12 minut je kupa času a že s výsledkem můžeme ještě něco udělat. Jeho slova si vzali k srdci nejvíce zkušení Fox s Borisem a po přihrávce prvně jmenovaného ten druhý jmenovaný snížil na 1:3. Byl to jeho čtvrtý gól ten den, tím se dostal do čela kanady béčka, ale Boris by určitě tyto individuální úspěchy směnil za úspěch týmový v tomto zápase. Všichni jsme se snažili, jezdili jsme, dotírali, ale soupeřovic gólman další zdramatizování nedopustil. Inu prohráli jsme 1:3, ale nakonec si ani neměli moc co vytknout, protože na hřišti nechali všichni všechno.

Prohra budiž povzbuzením a motivací do dalších bojů, sezona ještě nekončí a my ještě nějaký body uděláme!

Díky celému FKMP B, posilám z A, fanynkám Zuzce a Eli :-* a congratulations Borisovi k hetriku!

FKMP forever

Maluch

Obsah

(3:2, 0:3, 0:1)3:6

FKMP Praha A - FT Sokol Břevnov

8:00 | Unihoc Aréna Praha

Proti prvnímu celku tabulky jsme dorazili i přes několik očekávaných absencí v docela hojném počtu. Přijel i Daník z hor, leč ho zchvátil kašlíček a tak první zápas pouze kibicoval ;) Na soupeře jsme poměrně vlítli a hned z první vážnější akce, kupodivu standartní situace, se po přiťuknutí Háčka trefil Boris. Hned v dalším střídání jsem se zmocnil míčku na naší polovině, vybruslil jsem si na střed a z uctivé vzdálenosti vymetl pavučiny v horním růžku břevnovské klece. Stav 2:0 však dlouho nevydržel a Sokol vzápětí kontroval už nevim jak na 2:1. Pak jsme s Borisem sehráli secvičenou situaci, kdy dlouhým obloučkem nahodil míček směr branka a já svým průběhem, průmětem, nebo jak kdo chcete..dokonale zhypnotizoval brankáře i obránce tak, že si to ten bek hodil zády do brány. O 5 minut později však Sokolíci z Břevnova opět udeřili a po zdařilé kombinaci do prázdné brány snížili na 2:3. První třetina tak přinesla uctyhodných 5 branek a z pohledu diváka se bylo na co těšit. Úvod druhé části jsme však pro jistotu zaspali a během minuty a půl dostali tři banány a mohli se jít klouzat. Hra nebyla nijak špatná, pár šancí tam bylo, leč útok byl bezzubý. Ve třetí části pak Sokol pojistil své vedení na 6:3, které si už do konce utkání pohlídal.

Mohli bychom dle vzoru po každém utkání uvádět tři hvězdy utkání, poněvadž bych se tam ale spoustukrát psal sobecky sám, měla by to vypisovat kompetentnější osoba (Rejža nebo závislý pozorovatel :-)) ..)

Pro tohle utkání bych si však troufnul uvést alespoň jednoho Borise, pro jeho ekvilibristický kousek při třetím gólu!!

Ondra

Obsah

(0:4, 1:2, 1:1)2:7

FBC Zdice - FKMP Praha A

11:30 | Unihoc Aréna Praha

Do druhého zápasu se soupeřem z posledního místa, který hrál navíc pouze v šesti lidech, jsme šli s jasným cílem drtivě zvítězit. Předpoklady jsme začali naplňovat už od prvních minut. Hned na začátku utkání se nám nastkytla příležitost přesilové hry, které se nám v poslední době kupodivu daří a potvrdli jsme to hned v té první , kdy v čase 5:29 dorazil Smeták Borisovu pumelici za bezmocného brankáře. Jak jinak - ze vzduchu! :-)) Hned vápětí po nádherné přihrávce Rejži přes šiřku hřiště, z první poslal do sítě Vrbačák a bylo to 2:0. Hned na to začala čtyřminutovka našich standartek kdy se chvíli po sobě prosadili Boris a Háček a po první třetině ná tak hřál náskok v podobě čtyř gólů! Do druhé části jsme vstoupili se stejným nasazeníma po pěti minutách jsem po Luhyho pasu střelou z první orazítkoval obě tyče, od kterých se míček svezl za brankovou čáru. Krásnou souhru pro fajnšmekry, kteoru jsme šperkovali mezi zápasy, se nám podařilo s Rejskem přetavit v šestý gól , kdy střílenou přihrávku umístil Rejsek opět z první nechytatelně pod víko. Poslední, sedmý zářez pak přidal v poslední třetině smybolicky - prdelí - Marťas, který se tak konečně dočkal prvního gólu za áčko...a vlastně i ve svém prvním letošním startu!! :-))

Dva trapné góly které jsme dostali, sem ani nezmiňoval , protože takle debilní situace se snad ani nedají popsat,.... nehledě na to, že jsem ani jednu neviděl ..:-D

Ondra

Obsah

(1:2, 1:0, 3:4)5:6

FKMP Praha A - Noxa Ruzyně

12:40 | SH Králův Dvůr

Viz níže

(2:0, 2:0, 2:1)6:1

AC Sparta Praha C - FKMP Praha A

16:10 | SH Králův Dvůr

Zdar borci, původně jsem chtěl napsat dva reporty...pak sem byl z toho tak špatnej, že jsem nechtěl napsat nic..ale nakonec jsem se umoudřel a rozhodl se, že napíšu alespoň takový shrnutí... ;)

Na turnaj do Králova Dvora jsme původně měli jet v supr formě a náladě, ale postupem času se forma i nálada začla vytrácet a přišli jsme nakonec i o Jiříka, kterej zalehl s rýmičkou. Na první zápas proti Noxe nás tak bylo akurát, deset. Horší úvod jsem snad nikdy nezažil a nezažil ho asi ani Vráťa, kterej ho ale asi konečně zažít chtěl..a tak v osmé sekundě hodil míček Bémovi do "frýstajlky", dva borci si to hodili před prázdnou bránu a šup! 0:1...obraz hry byl kupodivu vcelku vyrovnaný, ale do přestávky jsme dostali ještě druhý gól. Ve druhé třetině jsem břevnem odstarotval náš festival zmařených akcí, ve kterém se zaskvěly mé další tři střely do konstrukce brány, Daníkovo troje promáchnutí a spoustu dalších loženek, který sme ale nedokázali proměnit v gól...zatímco soupeř nás pomalu rozebíral a sázel nám jeden gól za druhým, když Vrabec zkoušel, za co všechno je možný se nechat vyloučit ;)..počet míčků v naší síti se nakonec zastavil na čísle 6, nutno podotknout,že o příliš mnoho střel navíc neměli. Ke zkorigování skore jsme se ale přeci jen dobabrali, když na 1:6 snížil čtyři minuty před koncem Daňák.Lekce z produktivity tak byla udělena...

V ne moc dobré náladě jsme pak trávili dvouzápasovou pauzu, během které Dan stačil všem spoluhráčům, protihráčům, pořadatelům..a asi i slečně v bufíku vysvětlit, jak moc je to prekérka, když má ten turnaj skluz a on tak nestihne bejt včas na zápasu sezony Střížkov- SLavia..:D Óňa s Vrabcem ozkoušli všechny kulinářské speciality, které místní bufet nabízel, starší generace (Boris s Vráťou) spolu s Američany z MOdřan a Řep šla ozkoušet nějaký podnik kde by jim uvařili a my zbytek jsme střádali plány jak vyhrát druhý zápas...a Rejsek střádal plány, jak se neposrat..Nakonec na Spartu dorazila i posila z B-boys, Klose.

Za spartu nastoupil obávaný střelec jménem "Zevšechpozic"..ketrý byl oblíbencem celé haly...:)) Hned v první přesilovce nám však dal gól. Nenechali jsme se tentokrát zaskočit a na 1:1 vyrovnával tušim Smeták po Danově příhře.Sled branek už si pak moc nepamatuju, jen vím, že Sparta dala všechny góly z půlky...PO pár pěkných akcích a účiné obraně Zevšechpoziceho, jsme se dostali do vedení 4:3. Do konce zápasu zbývala asi půlka třetiny a v oslabení se prosadil opět Óňa. Zdálo se být rozhodnuto, ale neskutečnou laxností jsme dovolili Spartě snížit..pak vyrovnat..a aby toho nebylo málo, tak vsítit i vítězný gól na 5:6, který nespasila ani poslední desetivteřinovka, kdy se balonek po mých střelách dvakrát motal na malém brankovišti, ale nedokázali jsme ho zamést do brány...teď si uvědomuju, že na hřišti asi nebyl Smeták-chyba!! :-))..

Z toho plyne Ponaučení Pro Příště- Ponechat Pořád Pobíhat Po Palubovce Playera Smetáka :-)

...no, ale turnaj to byl vlastně smutný..až frustrující, takže ho po dlouhé době musím zakončit takhle

:-(((

Discotal

Obsah

(3:2, 2:0, 0:0)5:2

FKMP Praha B - Game Over Praha

11:30 | TJ Zličín

(1:1, 1:0, 0:0)2:1

F.C. Vorms Praha B - FKMP Praha B

15:00 | TJ Zličín

(:, :, :)1:2

FBC Pragaves - FKMP Praha B

16:10 | TJ Radlice

(:, :, :)1:1

FKMP Praha B - FC Bílé Hole

18:30 | TJ Radlice

(1:2, 2:2, 1:1)4:5

Fbk Buldoci GOP Radotín - FKMP Praha A

09:10 | Přetlaková SH Kladno

(3:2, 2:0, 1:2)6:4

FKMP Praha A - FLK Zdar Bar

12:40 | Přetlaková SH Kladno

(1:2, 1:2, 0:0)2:4

FKMP Praha A - Sokol Beroun Machos

13:50 | Unihoc Aréna Praha

První turnaj v Novém roce nás čekali obávaní hokejisti z Berouna, na který to prostě neumíme :( Komentář k utkání bude navíc značně okleštěn, páč už je to celkem doba a uběhly další dva trunaje, takže se zkusím rozpomenout jen podle gólového zápisu, držte palce:) K utkání, které se hrálo na našem "oblíbeném" hřišti Na kotlářce, kde si i s oblibou nejeden rozhodčí ohřeje ruce:), jsme se dostavili v celkem hojném počtu a mohli hrát na tři lajny. Soupeřů bylo pomálu, asi tak sedm nebo osm, z čehož koukalo podcenění a taky průser, který se pak samozřejmě stal. Začátek utkání byl docela nazáživnej, žádná šance na žádný straně...na to se nemohl dívat Tlusťoch a svým typickým průnikem a "nahozním na bránu" zaznamenal náš první gólový úspěch. Vedení nás hřálo ani ne minutu, když ani nevím jak, ale vzhledem k tomu že toho Lukáš děsně moc pochytal, patrně nějakou nechtěnou střelou tuším u jeho levé tyče, se dostal Beroun do zápasu a srovnal na 1:1.Netrvalo dlouho a po dalším závaru se několikrát tečovanou střelou dostal Beroun do vedení 2:1. Gól do kabin v čase 10:57 nás trošku položil... Když hned v úvodu druhé části přidal Beroun třetí gól, byli jsme zralí na ručník. Po zdárné kombinaci, kdy celá lavička ještě před Jirkovou střelou věděla, že míček zapadne neomylně do vinglu, ho tam Jiřik opravdu uklidil a zdramatizoval utkání. Jenomže dvacet sekund před koncem druhé třetiny jsme opět nechali laxním přístupem Beroun dát čtvrtý gól a dílo zkázy bylo dokonáno. Ve třetí třetině už jsme se nezmohli na nic a utkání jsme projeli 2:4.Naštěstí nás čekalo odpoledne ještě jedno utkání s oblíbeným soupeřem:))

Ondra

Obsah

(1:3, 1:0, 2:3)4:6

FBC Dynamis - FKMP Praha A

16:10 | Unihoc Aréna Praha

Druhej zápas s FBC Dynamis, byl trošku stres, pač nejdřív nějakej záporňák zavřel Pavlika na toi-toice a půlka týmu si chálkovala bříška v nějakym hotelu a děsně se divili, když jsme jim v půlce předkrmu volali, že se za pět minut hraje. Sešli jsme se tak všichni až téměř na buly, ale hned první okamžiky ukazovaly, že je děsně moc rosekáme :-)) Jako první si vzal slovo Jirka a po přihrávce neskutečně dobrýho centra druhý pětky(kterýho nikdo nesměl trefit do držky, pač by ho to jednak bolelo, a druhak by toho dotyčnýho asi zabil) poslal Fkmp do vedení 1:0. Ještě víc nás rozjásal druhý gól někdy v půlce první třetiny, kdy přesně zacílil Rejsek. Vedení 2:0 a euforické kecy na lavičce, že jim dáme deset atd.. zmrazil hned po devíti sekundách soupeř, snížením na 2:1. Hned vzápětí však výhodu dvou gólů na naší straně potvrdil utěšenou střelou Boris a první třetina tak vyzněla v náš prospěch 3:1. Ve druhé části jsme polevili a místo pojištění výsledku nějakym gólem, nás Dynamis porád mlel v našem pásmu a vytěžil gól na 2:3. To už jsme v bujarých prognózách trochu polevili...a polevili jsme i na hřišti, když hned po třech minutách bylo srovnáno. Rázem byl soupeř na koni a musel jsem ho sesadit díky své oblíbené fintě prohozu mezi nohama a pak jsem uklidil míček k pravé tyči - 4:3. Sotva jsme však slezli z ledu, hned v dalším střídání opět Dynamis srovnal na 4:4. Musel jsem tak nechat svoji hůl promluvit ještě jednou a střelou přes klubko hráčů poslal FKMP opět do vedení 5:4. Tentokrát jsme z ledu nešli a po špatném výhozu golmana a brilantním máchnutím mojí hokejky se míček odrazil před prázdnou bránu a před Dana..a tyhle situace on umí řešit ;) Vítězství 6:4 tak nakonec bylo dost vydřené,ale příště už bysme z toho takový drama dělat nemuseli ;)... (to jsem ještě nevěděl, že v Kladně to tak zase bude...) :D

Ondra

Obsah

(0:1, 1:0, 1:1) 2:2

FBC Kralupy n/ V - FKMP Praha B

15:00 | SH Radotín

Utkání ukončeno
36:00
Ukončení 3. části.
34:32
Branku družstva FBC Kralupy n/ V vstřelil Petr Černý, asistoval Jiří Palice (2:2).
33:23
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Jan Klozar, asistoval Martin Hák (1:2).
31:43
Vyloučen hráč Filip Prantl družstva FBC Kralupy n/ V na 2 minuty za opakované přestupky.
28:56
Bez využití
26:56
Vyloučen hráč Filip Prantl družstva FBC Kralupy n/ V na 2 minuty za špatné vybavení.
26:56
Hráč nechal na hrací ploše zlomenou hůl a neodnesl ji.....2 minuty
25:14
Golmani teď čarují na obou stranách závar před bránou hostí a následný protiútok domácích zlikvidováno...
24:32
Šaman v bráně hostí asi před zápasem zaklel svou klec, opět se vyznamenal a podržel svůj tým ....
24:00
Zahájení 3. části.
24:00
Ukončení 2. části.
23:39
Šance hostí, golman domácích kryje
22:57
Kralupy u balonku
22:23
Následně se vyznamenal golman hostí...
21:35
Tyčka domácí brány zvoní ...
21:02
Hraje se nahoru dolu.... už to začíná připomínat....jak se to jenom jmenuje.....eeee....jo florbal
20:22
Branku družstva FBC Kralupy n/ V vstřelil Jiří Palice, asistoval Pavel Kroužil (1:1).
20:22
Domácí vyrovnávají
19:32
Hosté se stále urputně brání......jejich golman je však téměř bez práce
18:36
Domácí tlačí
16:29
Boj bez florbalu
14:16
Bez využití
12:16
Vyloučen hráč Jan Tětiva družstva FBC Kralupy n/ V na 2 minuty za opakované přestupky.
12:00
Zahájení 2. části.
12:00
Ukončení 1. části.
11:44
Vlastní branku družstva FBC Kralupy n/ V vstřelil Koloman Knopp (0:1).
11:21
Stáááááááále 0:0
08:46
Vyrovnaný zápas, tvrdý v soubojích, zatím pro diváky neatraktivní utkání
03:28
Souboj 1. s 2. ......těšíme se na kvalitní florbal
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Ručka a Robert Keil.
00:00
Zahájení utkání.


Kluci z Radotína

Obsah

(0:3, 3:1, 2:3) 5:7

FKMP Praha B - FBK Seals Kladno

18:30 | SH Radotín

Utkání ukončeno
36:00
Ukončení 3. části.
34:31
Vyloučen hráč Pavel Pulec družstva FBK Seals Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
34:31
Týmu FKMP svitla poslední jiskřička naděje.
33:11
FKMP se snaží napodobit gól střelený při přesilové hře a hojně tečují vypálené střely. Už jim z toho málem další dva góly.
32:04
Branku družstva FBK Seals Kladno vstřelil Jan Mužík, asistoval Jaroslav Macík (5:7).
32:04
Tým FKMP Praha drží Kladno pod tlakem, avšak Kladno využívá jejich otevřené obrany.
31:22
Timeout FKMP Praha B
31:22
Branku družstva FBK Seals Kladno vstřelil Pavel Pulec, asistoval Jan Mužík (5:6).
30:46
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Tomáš Vrabec, asistoval Martin Hák (5:5).
30:46
Nádherný gól z tečované střely.
29:05
Vyloučen hráč Jan Mužík družstva FBK Seals Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
28:30
Rozehrávka z rohu. Nahrávka přes velké brankoviště. Prochází. Hráč č. 30 se dostává k míčku, má před sebou odkrytou branku. Tuto obrovskou šanci na vyrovnání však promeškal.
26:10
Zápas se přelévá z jedné strany na druhou. Oba týmy nasadili vysoké tempo. Momentálně sledujeme jeden z nejhezčích zápasů dnešního dne.
24:56
Branku družstva FBK Seals Kladno vstřelil Jakub Douša, asistoval Richard Ondrášek (4:5).
24:56
Odpověď Kladna byla rychlá ...
24:45
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Martin Hák , asistoval David Böhm (4:4).
24:45
Třetí třetinu začalo mužstvo FKMP v duchu konce třetiny druhé. Také z toho po krátké době vytěžili branku.
24:00
Zahájení 3. části.
24:00
Ukončení 2. části.
23:52
Trefil tyčku.
23:50
Rychlý únik hráče Kladna.
22:34
Pouhopouhé štěstí teď zachránilo Seals od vyrovnání. Střela šla od jedné tyčky ke druhé, poté ji na brankové čáře zachytil gólman.
22:20
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Oskar Bábek, asistoval Tomáš Vrabec (3:4).
22:20
Vypadá to, že ano ...
22:15
Kladno teď přestalo naprosto hrát, na Kladenskou svatyni míří jedna střela za druhou.
21:22
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Jiří Bábek, asistoval Ferdinand Los (2:4).
21:22
Že by tým FKMP Praha B nabral druhý dech?
18:38
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Jan Klozar, asistoval Daniel Švarc (1:4).
15:03
Branku družstva FBK Seals Kladno vstřelil Jan Mužík, asistoval Jaroslav Macík (0:4).
15:03
Jako by nás mužstvo Kladna slyšelo. Založili přímočarou akci ... a hned jsme se dočkali dalšího gólu.
14:25
Ze strany kladeňáků sledujeme pěkný kombinační florbal. Avšak jak se říká, dobrého po málu.
12:10
Po konzultaci s kolegy u komentátorského stolku jsme dospěli k názoru, že tento zápas zatím nevypadá jako souboj druhého s třetím.
12:00
Zahájení 2. části.
12:00
Ukončení 1. části.
11:59
Hráči Kladna zvýšili na 3:0. Pokud se zápas bude vyvíjet tímto stylem, vymění si obě mužstva tabulkovou pozici.
11:52
Branku družstva FBK Seals Kladno vstřelil Jan Mužík, asistoval Jaroslav Fujdiar (0:3).
11:52
Z otočky trefil hráč č. 44 bránu a prostřelil brankáře.
11:40
Branku družstva FBK Seals Kladno vstřelil Jaroslav Fujdiar bez asistence (0:2).
11:05
Z šance nic nebylo.
11:03
Standartní akce Seal Kladno z minimální vzdálenosti od brankové čáry.
09:39
Hráči Kladna se dostali do přečíslení 2 na brankáře. Místo střely však útočící hráč netrefil míček. Tím akce skončila.
06:45
Branku družstva FBK Seals Kladno vstřelil Jaroslav Fujdiar bez asistence (0:1).
00:01
Opět tabulkové derby, druzí FKMP B se v tomto utkání střetnou s prozatím třetím Sealsem Kladno
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Ručka a Robert Keil.
00:00
Zahájení utkání.

Kluci z Radotína

Obsah

Sezóna 2009/2010 - podzimní část (zobrazit jarní část)

Obsah

(:, :, :)3:2

FKMP Praha B - F.C. Vorms Praha B

18:30 | SH Stochov

Jak to vidí míček

Jsem ve Stochově, v místní sportovní hale. Už skoro 35 minut se proháním po hřišti sem a tam. Jsem malý, kulatý, poznáte mě podle mnoha elegantních dírek. 20 borců si mě vzájemně vyměňuje, bojují o mě, což mi imponuje. Jedna půlka si říká FKMP, druhá Worms. Na světelné tabuli září dvě číslovky "2". Borci FKMP si mě přehazují sem a tam, jako by ani nestáli o mou přítomnost. Je jich zrovna o jednoho víc. Putuji z hole na hůl. V tom jsem ho spatřil - Boris. Vysoký, urostlý, žerď hole pevně třímá ve svých dlaních. Mířím k němu. Ani on se mě však nechce ujmout natrvalo. Jen mě lehce zkontroluje pohledem a pomazlí čepelí své hole. Nápřah. Rána. Dotek čepele je krátký, ale intenzivní. Až jsem se trochu prohnul. Letím, stoupám. Rána to byla opravdu velká, ještě se celý třesu. Přede mnou prázdno. Po levé i pravé straně mě míjejí strnulé postavy Worms, jsou velmi, velmi daleko. Nikdo nemůže zastavit můj plavný let. Letím rovně, jen lehce se ve vzduchu otáčím. Stále stoupám. Vítr mi sviští dírkami. Hala ztichla. Periferně jsem vlevo zaznamenal postavu brankáře. Také on mě vyhledává pohledem, ale zrovna je lehce vytočen na druhou stranu. Škoda, jeho dlaň je o poznání přívětivější než tvrdé čepele holí. Vidím dvě červené tyče. Jedna kousek nade mnou, druhá trochu dál vpravo. A už je to tady - něžné objetí síťky. Jako v peřince. Gól! Lehce sklouznu po síťce dolů. Hvizd. 3:2! Borci z FKMP se radují, já se raduji s nimi. Druhá půlka borců se na mě dívá trochu přísně, ale nic mi nevyčítají. Naopak - snaží se mi vynahradit, že se se mnou v posledních chvilkách příliš nepotkali a tak si mě na poslední minutu chtějí nechat jen pro sebe. Borci z FKMP mě ale mají rádi a dál o mě bojují. Konec! Na tabuli zůstaly cifry 3:2. Mám několik šrámů, ale jsem spokojený.

Tak zase příště, borci z FKMP!

Vráťa

Obsah